ABB pod nowym adresem w Lublinie

ABB wprowadzi się do biura Regus w Zana Business Centre w Lublinie. W procesie najmu powierzchni firmę reprezentowała agencja Corees Polska.

– Postanowiliśmy wynająć biuro w tzw. przestrzeni coworkingowej, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Nowa, prestiżowa lokalizacja to efekt strategii ABB Workplace, zgodnie z którą na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo pracownika – mówi Janusz Machnicki, Head of Real Estate Polish Hub, ABB Sp. z o.o.

Regus to jedna z największych sieci biur, przestrzeni współdzielonych i miejsc do spotkań na świecie. Posiada 3000 lokalizacji w 120 krajach. W Lublinie Regus mieści się w Zana Business Center – zlokalizowanym w sercu Lublina nowoczesnym centrum biznesowym. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się szereg biur, punktów handlowych, usługowych oraz hoteli. Lubliński Regus oferuje zarówno przestrzenie biurowe, jak i współdzielone na elastycznych warunkach najmu.

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Integrując produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych z rozwiązaniami cyfrowymi, ABB wyznacza nowe standardy technologii. Firma zatrudnia około 110 tys. pracowników w ponad 100 krajach. W Polsce ABB prowadzi pełen zakres działalności biznesowej zatrudniając ponad 5000 pracowników.