Altkom Akademia w gdańskim Garnizonie

Gdański Garnizon zyskuje nowego najemcę. Firma Atkom Akademia S.A. podpisała właśnie umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Gamma. Najemcę reprezentowała agencja Corees Polska.

 

Jesteśmy dumni z faktu, że mimo niesprzyjających okoliczności jakie stwarza pandemia, naszej firmie udaje się rozwijać, a najem nowej powierzchni przyczyni się do polepszenia komfortu pracy naszych pracowników i klientów – mówi Tadeusz Alster Prezes Zarządu Altkom Akademia S.A.

Bardzo nas cieszy fakt, że mogliśmy uczestniczyć w tej transakcji – dodaje Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska. – Akademia zyskuje właśnie nową siedzibę, która idealnie wpisuje się w jakość świadczonych przez firmę usług.

 

Altkom Akademia S.A. to jedna z czołowych polskich firm branży szkoleniowej. Oferuje ponad 1000 szkoleń i egzaminów z wielu dziedzin i zagadnień, głównie z obszaru szeroko rozumianych technologii informatycznych, zarządzania projektami, prawa, finansów, procesów produkcyjnych czy doskonalenia kompetencji społecznych i osobistych. Firma posiada dziewięć ośrodków szkoleniowych w całej Polsce.

 Garnizon to unikatowy w skali kraju projekt wielofunkcyjnej przestrzeni, realizowany przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA na liczącym ponad 25 ha obszarze dawnych koszar Czarnych Huzarów. Żywą częścią tego terenu w samym sercu aglomeracji gdańskiej są obiekty biurowe, ulokowane zarówno
w nowoczesnych kompleksach o nietuzinkowej architekturze, jak i odrestaurowanych budynkach zabytkowych. W ich bezpośrednim otoczeniu funkcjonują różnorodne lokale handlowe i usługowe,
jak również obiekty sportowe i kulturalne, co w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą parkingową czyni Garnizon przyjaznym środowiskiem dla firm i ich pracowników.

 Corees Polska to agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum działania posiada pełen wachlarz rozwiązań w zakresie najmu powierzchni: biurowych, magazynowych, handlowych oraz doradztwo inwestycyjne. Siedziba główna firmy znajduje się w Warszawie, ale realizuje projekty w sposób kompleksowy na terenie całego kraju.