Antal na dłużej w biurowcu Plac Unii

Marka Antal – lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR, zostaje na dłużej w obiekcie wielofunkcyjnym Plac Unii w Warszawie. W procesie negocjacji umowy najmu powierzchni blisko 1400m², najemcę reprezentowała agencja Corees Polska.

 – Lokalizacja naszego biura w Placu Unii jest dla nas optymalna. Zarówno nasi pracownicy, jak i klienci oraz partnerzy są do niej przywiązani – mówi Artur Skiba, Prezes Antal. – Cieszymy się również z tempa prowadzonych rozmów i efektów renegocjacji które przyczyniły się do przedłużenia umowy najmu na kolejny okres – dodaje.

– Szczególnie cenimy sobie jakość relacji i długofalowość współpracy z naszymi klientami. – mówi Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska.  Renegocjacje umowy najmu dla biura Antal w Warszawie to nasz kolejny wspólny projekt.  Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć jako doradca w tym procesie – dodaje.

– To dla nas niezmiernie istotne, że firmy będące liderami swoich branż, takie jak Antal decydują się na lokalizację swoich biur w Placu Unii. Nasz biurowiec charakteryzuje nie tylko dogodna lokalizacja blisko Śródmieścia, ale także regularnie staramy się wprowadzać różnego rodzaju udogodnienia, które wpływają na bezpośredni komfort pracowników. Każda podpisana umowa tylko potwierdza, że działania te są uzasadnione, a najemcy doceniają nasze inicjatywy – twierdzi Bogda Korolczuk, senior associate – Asset Management, Invesco Real Estate.

 

Antal to lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Specjalizuje się zarówno w rekrutacji, jak i doradztwie HR, budowaniu wizerunku pracodawcy i prowadzeniu badań rynku pracy. To marka stawiająca na dynamiczny rozwój. Aktualnie posiada oddziały w 5 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. Na Węgrzech działa pod marką Enloyd.

Budynek Plac Unii to kompleks biurowy oferujący około 41 300 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia oraz 800 miejsc parkingowych. W skład kompleksu wchodzą trzy budynki połączone ze sobą na wysokości 30 metrów szklanym dachem – dwa 6-kondygnacyjne oraz 21-piętrowa wieża. Każda z części kompleksu posiada oddzielne wejście, osobne piony komunikacyjne, jak również niezależne recepcje. Projektantem Placu Unii jest wybitny polski architekt prof. Stefan Kuryłowicz, który wraz ze swoim zespołem zwyciężył w prestiżowym konkursie zorganizowanym przez inwestorów we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Corees Polska to agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum działania posiada pełen wachlarz rozwiązań w zakresie najmu powierzchni: biurowych, magazynowych, handlowych oraz doradztwo inwestycyjne. Siedziba główna firmy znajduje się w Warszawie, ale realizuje projekty w sposób kompleksowy na terenie całego kraju.