Antal w gdańskim Palio Office Park

Lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR – marka Antal, podpisała umowę najmu w kompleksie Palio Office Park w Gdańsku. W procesie najmu, najemcę reprezentowała agencja Corees Polska.

– Cieszy mnie, że mimo obiektywnie trudnego czasu, udało nam się tak sprawnie przeprowadzić proces i podpisać umowę najmu – mówi Artur Skiba, Prezes Antal. Kompleks Palio Office Park, w pełni odpowiada naszym potrzebom i z niecierpliwością czekamy, aż nasz trójmiejski oddział przeprowadzi się do tej lokalizacji – dodaje.

– Każdy z realizowanych przez nas projektów prowadzony jest indywidualnie, z pełnym i profesjonalnym wsparciem dla naszych Klientów.  – mówi Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska.  Finalizacja procesu dla firmy Antal to nasz kolejny projekt zrealizowany w Trójmieście, i cieszymy się na kolejne – dodaje.

Palio Office Park wyróżnia oryginalna architektura oraz ciekawa lokalizacja na terenie Stoczni Gdańskiej. Biura jak i kompleksowo zaplanowane otoczenie, zapewnią wysoki komfort warunków pracy, sprzyjający innowacyjnemu myśleniu. Podpisanie umowy z firmą Antal to potwierdzenie naszej elastyczności i stabilnej pozycji na rynku nieruchomości. To już drugie, po Krakowie biuro firmy Antal w obiektach Cavatiny, co daje świadectwo jakości świadczonych przez Nas usług i partnerskie podejście do naszych Klientów. W ramach kompleksu PALIO jesteśmy w stanie zapewnić przestrzeń zarówno dla tych Najemców potrzebujących niewielkiej prestiżowej przestrzeni na swoje kameralne biuro, jak i dla dużych międzynarodowych korporacji poszukujących stabilnego i pewnego partnera, który wykorzystując efekt skali, a także kompleksowe wsparcie profesjonalnego zespołu zapewni najwyższą jakość usług, elastyczność i możliwość nieograniczonego wręcz rozwoju dla swojego biznesu w dynamicznie rozwijającej się centralnej lokalizacji Młodego Miasta. Jesteśmy pewni, że biuro w pełni sprosta oczekiwaniom firmy Antal i wielu przyszłym Najemcom.– komentuje Tomasz Zydorek, Leasing Director Cavatina Holding.

Antal to lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Specjalizuje się zarówno w rekrutacji, jak i doradztwie HR, budowaniu wizerunku pracodawcy i prowadzeniu badań rynku pracy. To marka stawiająca na dynamiczny rozwój. Aktualnie posiada oddziały w 5 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji. Na Węgrzech działa pod marką Enloyd.

Palio Office Park A to I etap wielofunkcyjnego kompleksu biurowo – usługowego zlokalizowanego przy ulicy Jana z Kolna w Gdańsku. Zespół 8 nowoczesnych budynków powstanie na terenie Stoczni Gdańskiej w otoczeniu tworzącego się nowego centrum biznesowego i kulturalnego miasta. Projekt należy do portfolio polskiego inwestora i dewelopera, Cavatina Holding.