CO ROBIMY

NIERUCHOMOŚCI

Reprezentacja najemcy

Przyświeca nam idea synergicznego traktowania Klienta i jego potrzeb, w kontekście przestrzeni miasta i wewnętrznej kultury organizacji. Badamy zależności i potrzeby wewnętrzne organizacji, by projekt „biuro” stał się projektem „biuro dla ludzi”.

Powierzchnia biurowa to bowiem nie tylko atrakcyjna lokalizacja i funkcjonalne wyposażenie. To miejsce, w którym człowiek spędza większość swojego czasu.

Za cel stawiamy sobie pomoc w wyborze i korzystaniu z przestrzeni przyjaznych ludziom. Tak, aby mogli oni realizować się zawodowo, a także z satysfakcją polecać swoje biuro jako wymarzone miejsce pracy.

Reprezentacja wynajmującego

Wspieramy właścicieli nieruchomości w realizacji celów mających wygenerować najwyższe przychody z inwestycji.

Nasze bogate doświadczenie i wiedza gwarantują dopasowanie najkorzystniejszych strategii rozwoju. Wiemy jak nawiązywać i realizować długofalową współpracę z najemcami, by osiągać maksymalny poziom komercjalizacji inwestycji.

Identyfikując się z potrzebami Klientów oraz prowadzonymi projektami, bazujemy na dobrych relacjach, transparentności i bezpieczeństwie transakcji.

Wyceny

Wyceniamy nieruchomości: biurowe, handlowe, przemysłowe, hotelowe, inwestycje mieszkaniowe, grunty deweloperskie oraz nieruchomości specjalistyczne.

Przygotowujemy wyceny nieruchomości do celów finansowania bankowego, kupna/sprzedaży, księgowych lub innych na indywidualne życzenie klienta.

Ponadto zajmujemy się wycenami służebności gruntowych oraz wycenami kosztowymi budowli i urządzeń i innych skomplikowanych nieruchomości.

Dodatkowo doradzamy przy optymalnym sposobie wykorzystania nieruchomości, maksymalizacji wartości nieruchomości, przeglądzie stanu prawnego czy też technicznego nieruchomości.

Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji wycen indywidualnych jak i portfelowych oraz przygotować wyceny po polsku i angielsku zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami wyceny