Corees Polska dla Less Mess Storage

Corees Polska przeprowadziła proces wyceny budowli do celów podatkowych dla operatora centrów typu self strorage, Less Mess Storage. Projekt zrealizowany został na nowo otwartym obiekcie tego typu we Wrocławiu.

Less Mess Storage (www.lessmess.storage) to największa w Europie Środkowo-Wschodniej firma oferująca usługę magazynowania typu self storage. Jej centra znajdują się w Pradze, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście. Less Mess dokłada wszelkich starań, aby oferować swoim klientom najlepszą jakość samoobsługowego przechowywania i doskonałą wartość: przyjazny personel, dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, elastyczne umowy, czyste pomieszczenia o powierzchni od 0,5 mkw do 50 mkw. Less Mess inwestuje również w najnowsze ekologiczne technologie, aby zmniejszyć ślad węglowy i zapewnić optymalne warunki na swoich powierzchniach.

-Byliśmy pod wrażeniem Corees Polska oraz ich profesjonalnego i elastycznego podejścia w zakresie świadczenia usług wyceny i doradztwa. Dzięki temu, nawiązaliśmy zdrową i długoterminową relację w ramach współpracy na rynku polskim komentuje Guy Pinsent, Założyciel i CEO, Less Mess Storage

Prowadzane przez nas działania z zakresu wyceny budowli dają jego właścicielom wiedzę dotyczącą  przede wszystkim jego aktualnej wartości, która pozwala na podejmowanie dalszych decyzji, mających realne przełożenie np. na wysokość podatku od nieruchomości. Przeprowadzona przez nas wycena do celów podatkowych obejmowała budowle znajdujące się na terenie nieruchomości, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa budowlanego i ustawy o podatkach i opłatach lokalnych. Z mojej strony dziękuję przedstawicielom Less Mess za zaufanie i możliwość współpracy przy tym projekcie podsumowuje Łukasz Nelken-Żbik, RICS,  Head of Valuation w Corees Polska.