Contract Administration na dłużej w West Forum

Sorry, this entry is only available in Polish.

Contract Administration, jedna z największych firm oferujących profesjonalne usługi kadrowe oraz płacowe w Polsce, Czechach i na Słowacji, w wyniku przeprowadzonej renegocjacji umowy najmu pozostaje w przestrzeniach wrocławskiego kompleksu West Forum. W procesie Wynajmującego, reprezentowanego przez spółkę TFG Asset Management, wspierała agencja doradcza Corees Polska.

Contract Administration to jeden z pionierów outsourcingu płac i outsourcingu kadr w Europie Centralnej. Firma, będąca częścią Grupy Advartis, zatrudnia ponad 250 specjalistów w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Oferuje zarówno usługi kadrowo – płacowe oraz wsparcie z szeroko pojętego obszaru HR, jak i nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierające automatyzację procesów kadrowo – płacowych.

– Świadcząc profesjonalne usługi kadrowo – płacowe stawiamy na dogodną lokalizację i wysoki standard naszych powierzchni biurowych. Chcemy być blisko naszych klientów, a jednocześnie zapewniać komfortowe warunki pracy dla zespołu. Kompleks West Forum we Wrocławiu spełnia nasze oczekiwania, z tego powodu zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmumówi Małgorzata Cygan, Dyrektor Oddziału Conrtact Administration we Wrocławiu.

West Forum przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu, to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej ponad 22 000m2,  oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, w tym także możliwość wynajmu przestrzeni w formacie elastycznym w WestFlex. Właścicielem kompleksu jest grupa GNT Ventures Properties zarządzana przez TFG Asset Management Sp. z.o.o.

Fakt, że nasi dotychczasowi Najemcy decydują się na pozostanie w West Forum jest dla nas bardzo istotny. Jest potwierdzeniem zarówno jakości wzajemnych relacji, jak również zasadności modernizacji jakie wprowadzamy.  Zmianie ulegają zarówno wnętrza budynków – jak również patio czy tereny zielone którymi dysponujemy, a aranżujemy dla komfortu i relaksu naszych Najemcówmówi Anna Fijałkowska, CEO Office & Hotel Portfolio w TFG Management Sp. z o.o.

Ze swojej strony gratuluję obu stronom podpisania aneksu do umowy najmu. Jednocześnie dziękuję za zaufanie ze strony Wynajmującego i TFG Asset Management Sp. z o.o. i możliwość uczestnictwa w kolejnym zamkniętym  projekcie. – mówi Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska.