Kłodzko

Atrakcyjna nieruchomość pod produkcję

ul. Józefa Piłsudskiego, Kłodzko

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻDESCRIPTION

Proponujemy nieruchomość na sprzedaż!
Przeznaczenie: Działalność produkcyjna o wysokiej intensywności zagospodarowania.

Oferowana nieruchomość składa się z działki niezabudowanej o powierzchni 3,4 ha oraz działek zabudowanych budynkiem produkcyjnym o łącznej powierzchni 4,4523 ha. Budynek został wybudowany w 1997 roku.
W standardzie wykończenia znajduje się klimatyzowana hala produkcyjna o wysokości 6-7 metrów. Nośność bezpyłowej posadzki w zależności od lokalizacji wynosi od 2 do 4 T/m2. W hali znajdują się stacje ładowania wózków widłowych, doki. Przy hali zlokalizowany został duży parking mieszczący 234 miejsca parkingowe.

Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo dobrej lokalizacji, dojazd odbywa się od ul. Zajęczej, która łączy się z niewielkim skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. Od wschodu istnieje dodatkowy dojazd, który prowadzi do ul. Objazdowej. Ulica Zajęcza jest dwupasmową drogą umożliwiającą łatwy dojazd dużych pojazdów do i z nieruchomości. Natomiast ulica Piłsudskiego zostanie przebudowana na część trasy ekspresowej S8, która docelowo łączyć będzie Wrocław z Boboszowem przy granicy z Czechami.

Powierzchnia działki:

4,4523 ha zabudowana

Powierzchnia działki:

3,4000 ha niezabudowana

Powierzchnia użytkowa budynku:

6 373 m2 hala produkcyjna


Powierzchnia użytkowa budynku:

4 114 m2 Inne działy produkcji

Powierzchnia użytkowa budynku:

3 744 m2 biura z zapleczem socjalnym

Powierzchnia użytkowa budynku:

1 292 m2 powierzchnie komunikacyjne

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: Natalia Górka, Transaction Coordinator Industrial&Logistics; m: +48 662 963 136; e: natalia.gorka@corees.pl *Przedstawione dane są tylko informacyjne, nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.


DOWNLOAD

Property Particulars Property Particulars