EURO24 we wrocławskim West Flex

Sorry, this entry is only available in Polish.

Euro24, firma spedycyjno-transportowa, specjalizująca się w transporcie międzynarodowym, na siedzibę swojego wrocławskiego oddziału wybrała przestrzenie West Flex zlokalizowane w kompleksie West Forum zarządzanego przez TFG Asset Management. W procesie najmu powierzchni wynajmującego reprezentowała agencja Corees Polska.

EURO24 to polska firma spedycyjno-transportowa działająca na rynku od 2007 r. Główną dziedziną działalności EURO24 jest kompleksowa i spersonalizowana obsługa firm z branży lotniczej oraz automotive na terenie Europy. Firma świadczy także usługi dla firm z sektorów produkcyjnych, meblarskich i maszynowych, obsługując zarówno stałe kontrakty jak i jednorazowe, nieregularne wysyłki, transporty ekspresowe, a także krytycznie pilne zlecenia. Niewątpliwą przewagą EURO24 nad konkurencją są nieszablonowe rozwiązania i doskonałe wyczucie dynamiki transportów ekspresowych.

„Dokładnie dekadę temu, w roku 2011, otworzyliśmy pierwszy oddział zagraniczny w Wielkiej Brytanii. W kolejnych latach zostały uruchomione także oddziały w Niemczech oraz w Hiszpanii. W Polsce prężnie działają oddziały w Rzeszowie i w Katowicach, a od września 2021 r. rozwijamy nową lokalizację EURO24 we Wrocławiu.  – mówi Łukasz Wróbel, Kierownik oddziału EURO24 WrocławW doborze biura czynnikami priorytetowymi dla były dla nas takie aspekty jak atrakcyjna lokalizacja oraz komfortowa przestrzeń do pracy dla nowo tworzonego zespołu. West Flex spełnia nasze oczekiwania zarówno na poziomie biznesowym, jak Employer Brandingowym.

West Forum przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu, to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej ponad 22 000m2,  oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, w tym także możliwość wynajmu przestrzeni w formacie elastycznym w WestFlex. Właścicielem kompleksu jest grupa GNT Ventures Properties zarządzana przez TFG Asset Management Sp. z.o.o.

– West  Flex jest projektem dedykowanym dla najemców, którzy poszukują elastyczność i możliwości podejmowana dynamicznych decyzji – w tym także w podejściu do formy najmu powierzchni biurowej. Cieszymy się, że Euro24 dołączyło do grona najemców West Forum i oczywiście zapraszam kolejnych zainteresowanych elastycznymi, ale i standardowymi formatami najmu w West Forum. mówi Anna Fijałkowska, CEO Office & Hotel Portfolio w TFG Management Sp. z o.o.

West Flex to serwisowana powierzchnia biurowa, zlokalizowana w budynku West Forum A, o łącznej powierzchni 776 m², w skład której wchodzi 10 gabinetów o zróżnicowanych wielkościach – od 22 m² do 132 m², oraz powierzchnia współdzielona (kuchnia, korytarze, sale konferencyjne i łazienki). Kameralność, pomieszczeń, oraz elastyczna forma najmu pozwala nam się dostosowywać do aktualnych potrzeb naszych obecnych, jak i przyszłych najemców. – mówi Klaudiusz Pomykała, Leasing Director w Corees Polska, oddział Wrocław.