Unico Logistics w Corner House

Sorry, this entry is only available in Polish.

Unico Logistics Polska firma specjalizująca się w organizacji globalnego transportu, przeprowadziła się na powierzchnie biurowe w warszawskim biurowcu Corner House. W proces zaangażowane były agencje doradcze Corees Polska oraz Brookfield Partners.

Unico Logistics Polska jest częścią globalnego zespołu Unico Logistics z siedzibą w Seulu w Korei. Podstawowym przedmiotem działalności jest  transport kolejowy oraz rozwiązania intermodalne w zakresie transportu morskiego, lotniczego i drogowego.

W związku z dynamicznym rozwojem Unico w Polsce, szukaliśmy już od jakiegoś czasu większego i dobrze zlokalizowanego nowego biura w Warszawie. Po obejrzeniu kilku propozycji, zdecydowaliśmy się właśnie na to, blisko 500-metrowe świetnie zlokalizowane biuro– mówi Piotr Szwarc, Prezes Zarządu w Unico Logistics Polska.

Corner House to 11-kondygnacyjny budynek biurowy, dysponujący około 3 700 m2 powierzchni biurowej.  Obiekt zapewnia dostęp do 57 podziemnych miejsc parkingowych. Budynek położony jest przy ulicy Puławskiej 111B w warszawskiej dzielnicy Mokotów, w odległości ok. 15 minut zarówno od ścisłego centrum Warszawy, jak i Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

– W procesie mieliśmy przyjemność reprezentować aktualnego najemcę Corner House – Bank Pocztowy, który zdecydował się oddać część powierzchni biurowych na podnajem. W efekcie prowadzonych negocjacji – Corner House zyskało nowego najemcę – Unico Logistics, który mam nadzieję poczuje się w nowym miejscu komfortowo. Gratuluję wszystkim stronom sprawnie przeprowadzonego procesu i życzę powodzenia – dodaje Monika Rogucka, Leasing Director w Corees Polska.