Grupa Altkom w Warsaw Trade Tower na dłużej

Grupa Altkom, jeden z liderów polskiej branży szkoleniowej zostaje na kolejny okres w biurowcu Warsaw Trade Tower. Firma przedłużyła właśnie umowę najmu ponad 3 tys. m2 brutto. Najemcę reprezentowała agencja Corees Polska.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z oferty, z jakiej korzystamy w Warsaw Trade Tower, dlatego cieszymy cię, że udało nam się renegocjować umowę na kolejny okres – mówi Tadeusz Alster Prezes Zarządu Grupy Altkom – Biurowiec odpowiada wszystkim naszym potrzebom i chętnie w nim zostajemy – dodaje.

– Z satysfakcją zakończyliśmy negocjacje warunków przedłużenia umowy najmu dla Grupy Altkom – mówi Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska. – Negocjacje przypadły na czas, w którym zarówno wynajmujący, jak i najemcy muszą obdarzać się dużym zaufaniem, które jak widać w tym przypadku istnieje między obiema stronami – podkreśla.

Warsaw Trade Tower to 42-piętrowa wieża biurowa zlokalizowana na warszawskiej Woli i jeden z najwyższych wieżowców w stolicy. W kwietniu ubiegłego roku nieruchomość uzupełniła portfolio Globalworth – czołowego inwestora biurowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Budynek oferuje ponad 45 000 mkw. powierzchni biurowej, oddając do dyspozycji najemców również atrakcyjne przestrzenie wspólne, które w większości zostały zmodernizowane. W Warsaw Trade Tower swoją siedzibę ma firma ubezpieczeniowa AXA, a także takie firmy jak m.in. American Express, Avanssur, Leroy-Merlin i Mattel. Najemcy mają do dyspozycji 400 miejsc parkingowych. Budynek położony jest przy ulicy Chłodnej, w pobliżu skrzyżowania ulicy Towarowej i alei Solidarności oraz stacji drugiej linii metra – Rondo Daszyńskiego.

W skład Grupy Altkom wchodzi m.in. Altkom Akademia – jedna z czołowych polskich firm branży szkoleniowej. Oferuje ponad 1000 szkoleń i egzaminów z wielu dziedzin i zagadnień, głównie z obszaru szeroko rozumianych technologii informatycznych, zarządzania projektami, prawa, finansów, procesów produkcyjnych czy doskonalenia kompetencji społecznych i osobistych. Firma posiada dziewięć ośrodków szkoleniowych w całej Polsce.