Hitachi ABB Power Grids w gdańskim Garnizonie

Hitachi ABB Power Grids wprowadzi się do biur w gdańskim kompleksie Garnizon. Firma, wspierana przez agencję doradczą Corees Polska, podpisała właśnie umowę najmu powierzchni biurowej.

Kontrakt podpisany w Gdańsku jest elementem współpracy, w ramach której agencja Corees Polska reprezentuje firmę Hitachi ABB Power Grids w Polsce we wszystkich transakcjach najmu powierzchni biurowej w kraju.

Cieszymy się, że mamy po swojej stronie takiego partnera – mówi Szymon Kiełczewski, Head of Real Estate w Hitachi ABB Power Grids w Polsce. – To dla nas synonim profesjonalnie przeprowadzonych transakcji od momentu przekazania informacji na temat naszych potrzeb po złożenie podpisu na karcie umowy.

Garnizon to unikatowy w skali kraju projekt wielofunkcyjnej przestrzeni, realizowany przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA na liczącym ponad 25 ha obszarze dawnych koszar Czarnych Huzarów. Żywą częścią tego terenu w samym sercu aglomeracji gdańskiej są obiekty biurowe, ulokowane zarówno w nowoczesnych kompleksach o nietuzinkowej architekturze, jak i odrestaurowanych budynkach zabytkowych. W ich bezpośrednim otoczeniu funkcjonują różnorodne lokale handlowe i usługowe, jak również obiekty sportowe i kulturalne, co w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą parkingową czyni Garnizon przyjaznym środowiskiem dla firm i ich pracowników.

Hitachi ABB Power Grids

Hitachi ABB Power Grids jest światowym liderem technologicznym o wspólnym dorobku liczącym prawie 250 lat i zatrudniającym około 36 000 osób w 90 krajach. Firma, z główną siedzibą w Szwajcarii, wspiera przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, firmy przemysłowe oraz klientów infrastrukturalnych w całym łańcuchu wartości, a także rozwijające się sektory, takie jak zrównoważony transport, inteligentne miasta, magazynowanie energii i centra danych. Dysponując bogatym doświadczeniem, globalnym zapleczem i bezkonkurencyjną bazą zainstalowanych urządzeń, Hitachi ABB Power Grids tworzy wartość społeczną, środowiskową i gospodarczą, a także angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonej energetyki z wykorzystaniem pionierskich i cyfrowych technologii, jako preferowany dostawca mocniejszej, inteligentniejszej i bardziej ekologicznej sieci energetycznej. www.hitachiabb-powergrids.com