Klaudiusz Pomykała w Corees Polska – Commercial Real Estate

Klaudiusz Pomykała dołączył do Corees Polska – Commercial Real Estate, obejmując stanowisko Leasing Director w oddziale wrocławskim. Do jego obowiązków należeć będzie wspieranie nowych i obecnych Klientów agencji w procesach poszukiwania powierzchni i rozwiązań zarówno biurowych jak i magazynowych na terenie dolnego śląska.

Klaudiusz jest związany z wrocławskim rynkiem nieruchomości od ponad 15 lat. Działał zarówno na rynku nieruchomości mieszkaniowych w firmach JOT-BE Nieruchomości, Zen Nieruchomości, Metrohouse i Sky Tower Apartamenty,  jak i komercyjnych w firmach Tower Inwestycje, Cavatina czy Cresa Polska.

Jest absolwentem Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył także studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

 

O Corees Polska

Corees Polska to niezależna firma doradcza, oferująca szeroki zakres usług brokerskich dla najemców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych, oferująca wsparcie w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych oraz doradztwa inwestycyjnego. W oparciu o niemal 30 letnie doświadczenie eksperckie oraz wykfalifikowany zespół doradców, Corees prowadzi działania w głównych ośrodkach biznesowych, jak również w miastach regionalnych.  Współpraca z Klientami  realizowana jest przez cały zespół Corees w oparciu o pełen profesjonalizm oraz transparentność relacji, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Elastyczność współpracy, dyspozycyjność oraz partnerskość relacji stoi u podstaw wszystkich działań agencji – zarówno wielopoziomowych, jak i mniejszych projektów, związanych z renegocjacjami umów najmu
czy poszukiwaniami nowych lokalizacji.  W zakresie usług dodatkowych, towarzyszących procesom transakcyjnym Corees Polska oferuje usługi prawne, projektowe, architektoniczne, czy wykończeniowe. www.corees.pl

 

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji:

Paulina Courbis-Poncet, PR&Marketing, Leasing Director, m. paulina.courbis@corees.pl, t. 512 556 296