Lokale biurowe Bydgoszcz

NIERUCHOMOŚCI

Lokale biurowe Bydgoszcz - zawsze indywidualnie dopasowane

Każda firma ma swoje własne potrzeby i wymagania, a więc naturalnym jest to, że również konkretny lokal biurowy powinien zostać dopasowany właśnie pod te oczekiwania. To dlatego, kierując się dużym doświadczeniem, staramy się prezentować dla Państwa lokale biurowe w Bydgoszczy, które spełnią wszelkie wymogi i będą w pełni dobrane do charakteru prowadzonej działalności. Nasze działania polegające na doborze odpowiedniej lokalizacji, poprzedzone są szeroka analizą miejską. Dzięki temu jesteśmy stanie przedstawić całe portfolio dostępności.. Każda propozycja jest jednak dokładnie sprawdzona od względem dostępnych powierzchni.

Lokale biurowe w Bydgoszczy

Wybierając lokale biurowe w Bydgoszczy, można mieć pewność, że będą one dopasowane pod każdym względem. Rozwiązaniem cieszącym się niesłabnącym zainteresowaniem to rozwiązania elastyczne – jak powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane. Są one doskonałym rozwiązaniem dla mniejszych organizacji, bądź firm planujących dynamiczny rozwój w niedługim czasie. W kwestiach powierzchni biurowych, istotnym elementem jest zarówno standard budynku, powierzchni, ale także wszelkie inne udogodnienia dla pracowników. – jak dostęp do środków komunikacji miejskiej, restauracje czy kawiarnie w okolicy, a nawet bliskość żłobka czy przedszkola.

Lokale biurowe Bydgoszcz - przyspieszony rozwój

W ostatnim czasie Bydgoszcz zanotowała znaczący rozwój, jeśli chodzi o pojawiającą się ilość lokali biurowych na terenie miasta. Było to odczuwalne zwłaszcza w 2020 roku, gdy na rynku zaczęły pojawiać się znaczące zmiany. Wielu najemców zrezygnowało ze stacjonarnego prowadzenia swojego biznesu, co sprawiło, że część powierzchni pojawiła się na rynku w opcji podnajmu. Lokale biurowe Bydgoszcz znajdują się w różnych częściach miasta, co umożliwia lepsze ich dopasowane pod bieżące potrzeby.

Lokale biurowe w Bydgoszczy - jak wygląda obecna sytuacja?

Na ten moment, jeśli chodzi o lokale biurowe w Bydgoszczy, w całym mieście znajduje się 27 budynków biurowych o różnym standardzie. Ich łączna powierzchnia użytkowa wynosi ponad 130 tysięcy metrów kwadratowych. W budowie znajdują się dodatkowe dwa budynki, które wzbogacą rynek o prawie 15 tysięcy metrów kwadratowych. Ceny za wynajem są różne w zależności od lokalizacji i nowoczesności. Lokal w budynkach klasy A/B+ to średnio 35-55 tysięcy złotych za metr kwadratowy za jeden miesiąc wynajmu.

lokale biurowe Bydgoszcz