Lokale biurowe Gdańsk

NIERUCHOMOŚCI

Sytuacja na rynku pracy - lokale biurowe Gdańsk

Z roku na rok sytuacja na rynku pracy poprawia się w całym województwie pomorskim. Całych czas przybywa tam nowych ofert pracy, co naturalnie skutkuje zwiększonym zapotrzebowaniem na lokale biurowe Gdańsk. Te najczęściej wynajmowane są, zarówno pod duże korporacje, jak i mniejsze firmy liczące tylko kilkoro pracowników. Niemniej jednak z tego powodu notuje się rosnące zainteresowanie powierzchniami biurowymi, ich lokalizacją, powierzchnią, jak i możliwościami, które oferują. Gdańsk, jak i całe Trójmiasto, stały się bardzo atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorców z różnych branży.

Lokale biurowe do wynajęcia Gdańsk - jak wygląda obecna sytuacja na rynku?

Przede wszystkim warto wspomnieć, jak kształtuje się cała sytuacja z punktu widzenia ilościowego. Jak dużo trzeba zapłacić za wynajem biura w Gdańsku i jak wiele ofert jest do wyboru? To najczęstsze pytania, które zadają osoby poszukujące idealnej dla nich powierzchni pod ich działalność. Lokale biurowe do wynajęcia Gdańsk stale się rozwijają, co sprawia, że pojawia się ich coraz więcej i to w coraz wyższym standardzie. To dlatego coś dla siebie znajdą nawet najbardziej wymagające osoby. Obecnie za miesięczny czynsz najmu trzeba zapłacić około 10-15,5 euro za metr kwadratowy, co zależne jest oczywiście od danej lokalizacji. Do dyspozycji w całym Trójmieście pozostaje obecnie prawie milion metrów kwadratowych. Około 75 tysięcy metrów kwadratowych znajduje się obecnie w budowie.

Lokale biurowe Gdańsk - dopasowane do danych potrzeb

Najważniejszą kwestią jest to, aby lokale biurowe Gdańsk dopasowane były do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Wiemy, że każdy oczekuje całkowicie innych udoskonaleń i co innego jest dla niego ważne. Dlatego też współpracujemy, zarówno z biurowcami z klasy A, jak i z tymi z klasy B. W ten sposób jesteśmy w stanie dopasować konkretne powierzchnie biurowe do danych wymagań. Warto jednak zaznaczyć, że nie dysponujemy powierzchniami biurowymi na własność, a jedynie pośredniczymy w ich wynajmie, współpracując z właścicielami budynków, w których się znajdują.

Lokale biurowe do wynajęcia Gdańsk - różne lokalizacje

Oczywiście oferując lokale biurowe do wynajęcia Gdańsk, spotkać się można z powierzchniami biurowymi w różnych częściach miasta. Dzięki temu każdy ma możliwość dobrania dla siebie dokładnie tego, co spełnia jego oczekiwania. Dla jednych będzie to powierzchnia bliżej Starego Miasta, inni będą skupiali się na największych centrach biznesowych, a jeszcze inni będą poszukiwali powierzchni niestandardowych o specyficznych parametrach i przeznaczeniu. W każdym z tych wypadków – zapraszamy do kontaktu.

lokale biurowe Gdańsk