Lokale biurowe Katowice

NIERUCHOMOŚCI

Lokale biurowe Katowice - szybko rozwijające się miasto

Katowice uchodzą obecnie za jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Głównie pod względem biznesowym, Katowice poszczycić się mogą jednym z najniższych wskaźników bezrobocia, a także staje się on interesującą destynacją dla nowych firm i biznesów. Całość przekłada się ze wzrostem liczby realizowanych projektów biurowych. Właśnie z tego powodu lokale biurowe Katowice cieszą się sporym zainteresowaniem, a my do zaproponowania mamy wiele ciekawych opcji. Jedyną rzeczą jakiej potrzebujemy, to wymagania i preferencje naszych Klientów.

Lokal biurowy do wynajęcia Katowice - na co zwracamy uwagę?

Dbamy o to, aby każdy zaproponowany przez nas lokal biurowy do wynajęcia Katowice, spełniał oczekiwania naszych klientów. Te jednak są bardzo różne i dlatego słuchamy uważnie potrzeb naszych Klientów . Na katowickim rynku biurowym mamy do dyspozycji, zarówno budynki w jakości klasy A, jak i te o nieco niższym standardzie, ( B lub B+). Lokalizacja, standard budynku, metraż, to często dopiero początek, od którego zaczynamy nasze poszukiwania.

Wynajem lokali biurowych w Katowicach - jak to wygląda?

Usługi doradcze jakie świadczymy mające na celu najem bądź wynajem lokali biurowych w Katowicach opiera się na współpracy z właścicielami budynków biurowych. Jako Corees nie posiadamy własnych powierzchni, ale jedynie świadczymy usługi doradcze w zakresie ich najmu oraz wynajmu. Wszystkie prowadzone przez nas transakcje i projekty bazują na naszym wieloletnim doświadczeniu w branży nieruchomości komercyjnych, z zachowaniem międzynarodowych standardów. Podstawa naszych działań jest transparentność.

Lokale biurowe Katowice - kilka przydatnych informacji

Tak jak już zostało wspomniane, w samych Katowicach zaobserwować można znaczący wzrost ilości powierzchni biurowych. Na koniec 2021 roku było to aż 13,5 tysięcy m2 powierzchni biurowej oddanej do użytku, a także 200 tysięcy m2 w budowie. Uśredniona opłata za miesięczny czynsz za lokale biurowe Katowice to około 14,5 - 12,2 tysiące euro za m2. Obecnie Katowice znajdują się na czwartym miejscu w Polsce, jeśli chodzi o ilość nowoczesnych powierzchni biurowych, które znajdują się w mieście. Oczywiście nie wliczono jeszcze biur, które są w budowie i nie zostały jeszcze oddane do użytku. Najwięcej z nich powinno zostać oddanych do użytku jeszcze w tym roku. Dzięki temu Katowice niewątpliwie przyciągną jeszcze pokaźniejsze grono inwestorów, a także wszystkich tych, którzy myślą nad przeniesieniem swojego biznesu właśnie w tamte rejony.

lokale biurowe Katowice