Lokale biurowe Łódź

NIERUCHOMOŚCI

Lokale biurowe w Łodzi - jak rozwija się miasto?

W ostatnich latach rozwój Łodzi jest naprawdę zauważalny i to na wielu różnych płaszczyznach! Wzrost ofert pracy widoczny był już od grudnia 2021 roku, natomiast późniejsze relokacje do tego miasta firm oraz pracowników z Ukrainy, a także plany rozwojowe samego Miasta, wpływają na jego dynamiczny rozwój i niesłabnące zainteresowanie Łodzią. To wszystko ma również znaczenie dla powstawania nowych powierzchni biurowych. Swój biznes otwiera lub planuje tutaj otworzyć coraz więcej przedsiębiorców, co sprawia, że chcąc nie chcąc, muszą rozejrzeć się oni za odpowiednimi lokalami biurowymi dla swojej działalności. To dlatego lokale biurowe w Łodzi przeżywają obecnie największe zainteresowanie od lat, a my pomagamy dopasować naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują.

Lokale biurowe do wynajęcia w Łodzi - jak to wszystko prezentuje się w liczbach?

Aby móc jeszcze lepiej analizować rynek biurowy w tym mieście i zastanawiać się, które lokale biurowe do wynajęcia w Łodzi będą najlepszą opcją, warto spojrzeć, jak to wszystko kształtuje się na podstawie konkretnych liczb. Wyjściowe stawki czynszu najmu wahają się pomiędzy 12 a 14 euro za metr kwadratowy. Obecne całkowite zasoby biurowe wynoszą 583 tysięcy metrów kwadratowych. Prawie 58 tysięcy metrów kwadratowych pozostaje obecnie w budowie. Tym samym, po ich oddaniu do użytku, Łódź zyska kolejne świetne biura, idealnie dopasowane pod każdy biznes.

Wynajem lokali biurowych w Łodzi - szósta pozycja w kraju

Obecnie Łódź pozostaje szóstym największym w Polsce rynkiem biurowym. Między rokiem 2020 a 2021 do użytku oddanych zostało aż 7 najnowocześniejszych budynków biurowych. To naprawdę pokaźna ilość, biorąc pod uwagę, jak wiele biur może się tam zmieścić! To dlatego wynajem lokali biurowych Łódź cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno mniejszych, jak i większych przedsiębiorców, którzy szukają dla siebie sprawdzonego biura, które sprosta ich oczekiwaniom. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalne wsparcie brokera, który doradzi w znalezieniu optymalnej powierzchni.

Lokale biurowe w Łodzi - budynki o standardzie klasy A i B

Oczywiście wiadomo, że każdy przedsiębiorca ma własną wizję i własne wymagania. To dlatego lokale biurowe w Łodzi, które mamy do zaoferowania, znajdują się w budynkach różnej klasy i standardzie. Wśród propozycji znajdują się, zarówno te w klasie A, jak i budynki klasy B, a także przestrzenie niestandardowe, o nietypowym przeznaczeniu. W ten sposób uda się dopasować coś pod konkretne potrzeby. Są to, zarówno powierzchnie nowoczesne, jak i te o klasycznym wyglądzie. Różni je oczywiście powierzchnia, jak i lokalizacja. Zapraszamy do kontaktu z naszymi brokerami.

lokale biurowe Łódź