Lokale biurowe Lublin

NIERUCHOMOŚCI

Lokale biurowe Lublin - rosnące zapotrzebowanie

Lublin jest jednym z szybciej rozwijających się miast w Polsce. Obecnie stopa bezrobocia jest tutaj najniższa od 30 lat, a średnie wynagrodzenie stale rośnie. Dzięki temu coraz więcej osób bierze pod uwagę możliwość zamieszkania w Lublinie, a także założenia tutaj swojej działalności. To naturalnie ma też wpływ na poszukiwanie dla siebie powierzchni biurowych pod wynajem. Tym samym lokale biurowe Lublin cieszą się rosnącym zainteresowaniem, a w mieście powstaje coraz więcej przyszłościowych inwestycji.

Lokal biurowy Lublin - pośredniczymy w znalezieniu tego jedynego, wyjątkowego

Od wielu lat pomagamy doradzać naszym klientom takie lokale biurowe, które będą w pełni dopasowane do ich potrzeb. Analizujemy i przedstawiamy naszym Klientom pełen wachlarz możliwości w danym mieście, tak aby móc bez problemu dopasować lokal biurowy w Lublinie pod konkretne oczekiwania. Dzięki temu w ofercie Lublina znaleźć można, zarówno biura w budynkach klasy A, czyli posiadające wszelkie nowoczesne udogodnienia, jak i biura w budynkach klasy Poza działaniami skupiającymi się na doborze powierzchni, wspieramy naszych klientów także w procesie negocjacji i finalizacji warunków umowy najmu.

Lublin lokale biurowe - co warto o nich wiedzieć?

W obecnym roku wynajem biura w Lublinie to koszt około 10-12,5 euro za metr kwadratowy. Oczywiście w pełni zależne jest to od standardu budynku oraz jego lokalizacji. Im bliżej centrum, tym naturalnie cena będzie wzrastać. Lokale biurowe w Lublinie generalnie charakteryzują się dość wysokim standardem, ze względu na to, że wiele z nich powstało dopiero w ostatnich latach. Obecnie całkowite zasoby biurowe wynoszą 209 tysięcy metrów kwadratowych i 16 tysięcy metrów kwadratowych to projekty, które nadal są w budowie.

Lokale biurowe Lublin - pozycja na mapie Polski

Obecnie jeśli chodzi o lokale biurowe w Lublinie, to miasto plasuje się na ósmej pozycji pod względem dostępnej powierzchni biurowej. Najnowocześniejsze budynki w Lublinie, to budynki Centrum Zana I i II,. Wiele z biur znajduje się w ścisłym centrum, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym, ponieważ bez najmniejszego problemu można dostać się tam z dosłownie każdej części Lublina, nawet komunikacją.

lokale biurowe Lublin