Nieruchomości

Biura do wynajęcia Kraków

Biuro

Equal Business Park B

ul. Wielicka 28

PODNAJEM ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Pilot Tower

ul. Pilotów 10, Kraków

WYŁĄCZNOŚĆ ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Centrum Biurowe Lubicz

ul. Lubicz 23

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Avatar

ul. Armii Krajowej 28

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Eximus Park

ul. Krakowska 280, Zabierzów

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Cityspace O3 Opolska

ul. Opolska 110

COWORKING ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Regus K1

Al. Pokoju 1

COWORKING ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Rise Królewska

ul. Królewska 65a/1

COWORKING ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

BiznesLab Zabłocie

ul. Zabłocie 20/22

COWORKING ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Dot Office L1

ul. Czerwone Maki 87

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Tertium Business Park B

ul. Lublańska 34

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Ocean Office Park

ul. Stanisława Klimeckiego 1

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Bonarka4Business

ul. Puszkarska 7M

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

The Park

ul. Saska 25

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Tischnera Office

ul. Tischnera 8

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Unity Centre

ul. Lubomirskiego 4

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Podium Park C

ul. Jana Pawła II 43

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Edison

ul. Armii Krajowej 18

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

AXIS

ul. Przy Rondzie 4

PODNAJEM ZOBACZ WIĘCEJ


Piękne biura do wynajęcia. Kraków zachwyca

Coraz więcej biznesów mieści się właśnie w Krakowie lub jego bezpośredniej okolicy. Nie da się ukryć, iż faktycznie jest to jedna z najważniejszych lokalizacji na mapie południowej Polski. W związku z tym warto zwrócić uwagę na najlepsze biura do wynajęcia. Kraków ma w tej kwestii naprawdę spory potencjał. Wiemy jednak, jak czasochłonne może być wyszukiwanie wymarzonej lokalizacji. Właśnie dlatego wszystkim zajmujemy się my i przedstawiamy gotowe propozycje, które na pewno znajdą swoich zwolenników.

Biuro do wynajęcia – Kraków od zaraz

Istnieje sporo kwestii, na które należy zwrócić uwagę, wybierając biuro do wynajęcia. Kraków daje naprawdę spore możliwości, a wszystkie sprawdzone przez nas lokalizacje są nowoczesne i w pełni trafiające w gusta nawet najbardziej wymagających osób. Przede wszystkim do zaoferowania mamy, zarówno niezależne biura w efektownych wieżowcach, jak i przestrzenie coworking, które będą strzałem w dziesiątkę dla firm, które zatrudniają niewielu pracowników i nie chcą płacić za wynajęcie całego, własnego biura. Dodatkowo wszystkie proponowane lokalizacje mieszczą się w centrum miasta, co umożliwia łatwy i wygodny dojazd z każdego punktu.

Wynajem biura – Kraków perła Polski południowej

Kraków stale się rozwija, a więc na jego mapie co i rusz powstają nowe wieżowce, w których zostaje wygospodarowana przestrzeń na wygodne i komfortowe biura. W tej chwili do zaoferowania mamy kilkanaście sprawdzonych lokalizacji. Większość z nich można wynająć od zaraz. Nasze oferty są odpowiednio rozpisane, tak, aby oszczędzić czas wszystkich tych, którzy rozważają wynajem biura. Kraków to duże, nowoczesne miasto, ale jak najbardziej można znaleźć również propozycje w przystępnych cenach. Wszystkie opłaty są wyszczególnione, łącznie z opłatami parkingowymi, co na pewno umożliwi sprawne podjęcie decyzji i wyliczenie wszystkich kosztów.

Biura na wynajem – Kraków

W większości proponowane przez nas biurowce to budynki bardzo młode, powstałe już w XXI wieku. To dlatego są one w doskonałym stanie, a w grę nie wchodzą awarie czy remonty. Jest to bardzo istotna informacja, ponieważ dzięki temu można mieć pewność, że nic nie zakłóci pracy. Warto sprawdzić również rozkład i powierzchnię, jaką mają nasze biura na wynajem. Kraków jest szybko rozwijającą się lokalizacją, a wybór biura na jednym z ostatnich pięter budynku, zawsze gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki, które również na pewno znacząco uprzyjemnią dzień w pracy.