Nieruchomości

Biura do wynajęcia Poznań

Biuro

Regus – Aleja Niepodległości 6

al. Niepodległości 6

COWORKING ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Biuro 56 Poznań Wilda

ul. 28 Czerwca 1956 r.

COWORKING ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

City park

ul. Ułańska 5

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Okrąglak

ul. Mielżyńskiego 17

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Malta Office Park

ul.Baraniaka 88

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Andersia Tower

Plac Andersa 3

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Giant Office

Głogowska 151

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Nowy Rynek

ul. Matyi

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Malta House

ul. Abp Baraniaka 6

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Poznań Business Garden

ul. Kolorowa 6

ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Regus – Andersia Business Centre

Plac Andersa 7

COWORKING ZOBACZ WIĘCEJ
Biuro

Grobla 7

ul. Grobla 7

COWORKING ZOBACZ WIĘCEJ


Biura do wynajęcia Poznań – dlaczego warto?

Rozwój technologiczny oraz coraz większa liczba małych i średnich przedsiębiorstw na rynku umożliwiają skorzystanie przez wiele osób z biura do wynajęcia. Poznań, podobnie jak wiele innych miast w Polsce, chętnie korzysta z takich rozwiązań i w stolicy Wielkopolski możemy znaleźć dużo miejsc umożliwiających pracę biurową w swobodnej atmosferze. Zarówno dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i firmę z obszaru MŚP, posiadanie stałego biura generuje zbyt duże koszty. Warto wtedy rozważyć wynajęcie przestrzeni biurowej, dostosowane do potrzeb firmy.

Biuro do wynajęcia Poznań – kto może skorzystać?

Przy obecnie panującej sytuacji na świecie, coraz większą popularność zyskuje praca zdalna. W długim okresie czasu rozwój pracy z dowolnego miejsca na świecie jest dobrą informacją dla właścicieli powierzchni, na których znajduje się biuro do wynajęcia. Poznań, jako miasto znane z przedsiębiorczego i otwartego na zmiany podejścia, z całą pewnością będzie szukać możliwości dalszego rozwoju swoich mieszkańców. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że z każdym rokiem coraz więcej pracowników dużych przedsiębiorstw będzie co jakiś czas korzystać z przestrzeni biurowych. Wspomniane już wcześniej małe i średnie przedsiębiorstwa również wykazują duże zainteresowanie takimi miejscami, szczególnie w przypadku spotkań biznesowych.

Wynajem biura Poznań – lokalizacje dostosowane do potrzeb

Doskonale wiadomo, że lokalizacja jest kluczowe, jeżeli bierzemy pod uwagę wynajem biura. Poznań już teraz posiada przestrzenie biurowe w najlepiej skomunikowanych miejscach w mieście, takich jak Plac Andersa, oddalony o kilkaset metrów od Dworca Głównego, położona tuż przy Starym Rynku ulica Grobla, czy też dwa kompleksy przy ulicy Baraniaka, z niezwykle malowniczym widokiem na Jezioro Malta. W Poznaniu nadal znajdziemy dużo strategicznych lokalizacji, które będą idealne na stworzenie przestrzeni biurowej.

Biura na wynajem Poznań – rozwiązanie dla wielu firm

Mnóstwo firm w największych miastach w Polsce poszukuje biura na wynajem. Poznań nie jest na tej płaszczyźnie wyjątkiem. Ogromna liczba możliwości przyciągnięcia użytkowników przestrzeni biurowej, zarówno pracowników dużych korporacji, jak i firm z sektora MŚP, pozwala na wyciągnięcie pozytywnych wniosków dotyczących planowania inwestycji w stolicy Wielkopolski.