O NAS

NIERUCHOMOŚCI

3

główne lokalizacje

2

oddziały w przygotowaniu

35

aktywnych projektów

890

tys m2 wynajętej powierzchni biurowej

Corees Polska to agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. W spektrum działania posiada pełen wachlarz rozwiązań w zakresie najmu powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych, wycen oraz doradztwa inwestycyjnego. Corees Polska jest partnerem The Instant Group, należy do SIOR oraz ProProgressio.

Corees Polska realizuje projekty w sposób kompleksowy na terenie całego kraju. Aktualnie posiada biuro główne w Warszawie oraz oddziały w Krakowie i Wrocławiu. W planach rozwoju na najbliższy rok zakładane jest uruchomienie kolejnych oddziałów w kluczowych miastach Polski.

O COREES

Nazywam się Marek Ciunowicz, jestem związany z polskim rynkiem nieruchomości komercyjnych blisko 30 lat. Stworzyłem agencję, która będzie dla Klienta pomocnym i kompetentnym wsparciem, w której to człowiek i jego potrzeby są na pierwszym planie.

Tak powstał Corees Polska.

Butikowa agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. Doradzamy, negocjujemy i stanowimy wsparcie zewnętrzne dla firm na terenie Polski i Europy, niezależnie od ich wielkości czy lokalizacji, w zakresie powierzchni biurowych, magazynowych, handlowych, wycen oraz doradztwa inwestycyjnego. Corees Polska jest partnerem The Instant Group, należy do SIOR, CORFAC International oraz ProProgressio.

Zdobywałem doświadczenie pracując dla i współtworząc polskie oddziały zagranicznych agencji takich jak: Colliers International Polska, Knight Frank oraz BNP Paribas Real Estate. Jestem byłym współwłaścicielem i członkiem zarządu Nuvalu Polska.

Podczas wieloletniej pracy uczestniczyłem w transakcjach najmu ok. 900 tysięcy m2 powierzchni biurowej, reprezentowałem i przeprowadzałem procesy między innymi dla takich firm jak:

ABB, Hitachi ABB Power Grids, Konica Minolta, Sygnity, Carlson Wagonlit Travel, NOKIA, BMW, PWC, KPMG, Deloitte, Shell, Amway, Kodak, Intrum Justitia, Capgemini, Accenture, Allen & Overy, Squire Sanders, DLA Piper Wiater, Tieto, Accounting Plaza, Bank Pocztowy, Idea Bank, Nest Bank, Arvato, Altkom Akademia, Randstadt, AVON, Trapeze or Vision Express, Enxoo, Axxiome, Intel, Hortex, Union Investment, Dell.

Zostałem także wyróżniony podwójnym tytułem Tygrysa Biznesu Pro Progressio za znaczący wkład w rozwój sektora BSS w 2017
i 2018 roku. 

NASZA FILOZOFIA

People first. Dla nas najważniejszy jest człowiek.

Ludzie znajdują się w centrum naszej uwagi. To człowiek stanowi integralną część zarówno małych firm, jak i wielkich korporacji. Ludzie tworzą jakość najlepszych zespołów, bo są jakością samą w sobie.

Doskonale to rozumiemy, dlatego Corees Polska to starannie dobrany zespół profesjonalistów, którzy realizowali kompleksowe, wielowymiarowe projekty w obszarach B2B dla różnych branż. Ich wieloletnie doświadczenie oraz szczególne umiejętności przekładają się na wysokiej jakości customer service, oparty na twardych danych, rzeczowych informacjach, ale jednocześnie na przyjacielskiej atmosferze okraszonej sporym poczuciem humoru.

Then places. Znamy ludzi i miejsca.

Powierzchnia biurowa to nie tylko atrakcyjna lokalizacja i funkcjonalne wyposażenie. To miejsce, w którym człowiek spędza niekiedy większość swojego czasu, odnosi sukcesy i ponosi porażki, podejmuje wyzwania i wykonuje powtarzalne zadania, pracuje, odpoczywa.

Miejsce to ludzie, którzy je tworzą, dlatego oferujemy rozwiązania dla ludzi, uwzględniając najbardziej aktualne globalne trendy i standardy. Za cel stawiamy sobie efektywne i profesjonalne rekomendowanie takich powierzchni biurowych, które sprostają potrzebom pracowników, stając się dla nich przestrzenią do zawodowej realizacji i satysfakcji z wykonywanej pracy.

NASZ ZESPÓŁ

Marek Ciunowicz

CEO


marek.ciunowicz@corees.pl
+48 504 064 248

Monika Rogucka

Leasing Director


monika.rogucka@corees.pl
+48 506 377 022

Klaudiusz Pomykała

Leasing Director
Wrocław

klaudiusz.pomykala@corees.pl
+48 512 088 744

Łukasz Nelken-Żbik

Head of Valuation


lukasz.zbik@corees.pl
+48 605 051 180

Paulina Courbis-Poncet

PR&Marketing, Leasing Director


paulina.courbis@corees.pl
+48 512 556 296

Kacper Moś

Senior Researcher


kacper.mos@corees.pl
+48 737 949 060

Tomasz Skrzypek

Leasing Director
Kraków

tomasz.skrzypek@corees.pl
+48 608 586 993

JESTEŚMY PARTNEREM WYŁĄCZNYM W POLSCE

Grupa Instant od nowa definiuje przestrzeń roboczą, aby zapewnić sprawność i elastyczność operacyjną firmom wszelakich rozmiarów od fazy początkowej, poprzez realizację, aż po zarządzanie. Instant umieszcza 8 000 firm rocznie w elastycznej przestrzeni biurowej, takiej jak biura serwisowane, zarządzane lub coworkingowe. Wśród klientów Instant są firmy Barclays, Prudential, Booking.com, GSK i Shell, co czyni ją liderem na rynku elastycznej przestrzeni biurowej.

Platforma giełdowa Instant Offices obsługuje ponad 15 000 elastycznych obszarów roboczych na całym świecie, zapewniając usługi klientom FTSE 100, Fortune 500 i MŚP. Instant posiada biura na całym świecie, w tym w Londynie, Paryżu, Berlinie, Nowym Jorku, Hongkongu, Singapurze i Sydney. Zatrudnia 250 ekspertów i ma klientów w ponad 150 krajach.

NALEŻYMY DO

SIOR jest wiodącą na świecie profesjonalną organizacją zajmującą się nieruchomościami biurowymi oraz przemysłowymi, która certyfikuje dostawców usług w zakresie nieruchomości komercyjnych z wyłącznym tytułem SIOR, w oparciu o osiągnięcia, wiedzę, odpowiedzialność i standardy etyczne. Członkami SIOR są wyłącznie najlepsi specjaliści w branży. SIOR obecnie zrzesza ponad 3400 członków w 42 krajach

CORFAC International to globalna sieć składająca się z prywatnych, przedsiębiorczych firm zajmujących się nieruchomościami komercyjnymi, posiadających doświadczenie w zakresie pośrednictwa biurowego, przemysłowego i detalicznego, reprezentacji najemców i właścicieli, sprzedaży: inwestycji, także wielorodzinnych, samoobsługowych, przejęć i rozporządzeń, zarządzania nieruchomościami i usług korporacyjnych.
Członkowie współpracują na różnych rynkach, aby oferować klientom niezrównane usługi i zapewniać najwyższej jakości wiedzę doradczą w zakresie nieruchomości komercyjnych.

Pro Progressio jest unikalną organizacją w Polsce, będącą partnerem dla kluczowych międzynarodowych organizacji sektora BSS, a w ramach Klubu Pro Progressio, wspiera rozwój firm świadczących usługi B2B. Pro Progressio prowadzi Fundację, zarządza mediami biznesowymi, organizuje konferencje i inne wydarzenia biznesowe. Zajmuje się również edukacją, badaniami i promocją rozwoju przedsiębiorczości.